www.sultanbeyliemlakkonut.org 27.6.2019 13:30:21
  KAYITLI PORTFÖYLER
  Hızlı ARA
Portföy Numarasını Yazınız :
  ANKET
Web Site'mizi Nereden Duydunuz ?
Afiş / Cam Posterleri
Referans
El İlanları - Flyers
İnternet Arama Motorları
Gazete / Dergi İlanları
  DÖVİZ KURU           DA - ES
 EURO 6.5476 6.5594
 USD 5.7630 5.7734
 

Google+ Sayfamız

 
  HABER DETAY

Sultanbeyli bölgesi inşaat yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda!

Son 10 yıllık süreç içerisinde hızlı bir büyüme içerisine giren inşaat sektörü yoluna dur durak demeden devam ediyor. Başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve belediyelerin büyük çaba sarfettiği kentsel dönüşüm projeleri ile özel yatırımlar kentlere değer katıyor.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde şantiyeler uyumuyor, 24 saat çalışıyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu olmak üzere iki yakasıyla da sektörün gözbebeği konumunda. Özellikle Anadolu Yakası, ticari alanların dönüşmesi anlamında büyük bir fırsat. Sultanbeyli bölgesi de inşaat yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda.

Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçireceği teleferik metrosuyla değerine değer katacak olan Sultanbeyli'de inşa edilen konut projeleri de bölgenin geleceğini sağlam temeller üzerine atıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın açıklamasıyla gün yüzüne çıkan 2 metro projesi de Sultanbeyli'ye 2019 yılı öncesinde ulaştırılacak. İlk metro projesi Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattı üzerinden Sultanbeyli'ye ulaşacak. Kadıköy - Ataşehir - Ferhatpaşa - Sultanbeyli metrosu da bölge halkının İstanbul'daki tüm bölgelere ulaşmasını sağlayacak.

Sultanbeyli Belediyesi'nin projeleri arasında yer alan eğitim kampüsleri, üniversite projesi, spor lisesi, 40 bin kitaplı kütüphane, kongre ve gösteri merkezi, yeni kent meydanı ve merkez cami, Aydos Ormanı Tabiat Parkı, kapalı otopark gibi birçok yatırım yer almakta. (Kaynak: Emlaktasondakika.com)

15.01.2015

HABERİ YAZAN :
SULTANBEYLİ EMLAK KONUT

 RESİMLER

  DİĞER TÜM HABERLER
  • Sultanbeyli bölgesi inşaat yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda! ... (15.01.2015)
  • SULTANBEYLİ BÖLGESİ YATIRIMLAR ... (15.01.2015)
  • Sultanbeyli bir gençlik merkezi daha kazanıyor ... (15.01.2015)
  • Emlak Konut 6 Aylık Tüfe Artışı Belirlendi ... (15.01.2015)
  •  DİĞER PROJELER: ALEMDAĞ EMLAK KONUTLARI | BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI | BAŞAKŞEHİR EVLERİ

      web tasarım ve web yazılım | emlak web sitesi

    Copyright © 2014 EMLAK KONUT SULTANBEYLİ